Odborné centrum = vzdělávání, které vychází z naší praxe

Vítáme Vás na nových stránkách Odborného centra Modré linky. 

Odborné centrum Modré linky nabízí vzdělávací kurzy odborníkům v oblasti sociálních služeb, zdravotnictví, správní sféry a dalším zájemcům.

Kurzy tvoříme na základě našich zkušeností z praxe a potřeb organizace, proto jsou zaměřeny na oblast krizové intervence, práce s dětmi a mládeží, psychologické pomoci, osobního rozvoje a měkkých dovedností. V naší nabídce nechybí preventivní programy pro děti a mládež. Zapojujeme se i odborných výzkumů a podpory rozvoje krizové pomoci.
Na co se u nás nově můžete těšit?
Například na konferenci pod záštitou primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové

Jak jistě víte na nějakou dobu jsme se odmlčeli, abychom mohli pro vás připravit nové webové stránky, novou učebnu a technické zázemí a hlavně vytváříme nové kurzy. Budeme rádi za vaše reakce a poznatky. 


Na podzim jsme pro Vás připravili kurzy a také Vás srdečně zveme na konferenci pro odborníky v distančním poradenství na téma - Oznamovací povinnost v kontextu internetového prostoru – konference se bude konat 7. 11. 2019 od 9 hod. do 15:30. Bližší informace a program bude oznámen během měsíce srpna. Konferenční poplatek 600 Kč. Kapacita omezena na 50 osob.

Přihlásit se můžete zde.

Pozvánka je možné prohlédnout zde.


Připravili jsme pro Vás několik kurzů a chystáme další, nabízíme pro školy výukové programy.