Pomoc v krizi

V krizové situaci se může octnout kdokoli z nás, dítě i dospělý. Podpoříme Vás, abyste se zorientoval/a v tom, co se děje a jak se cítíte, a díky tomu si uvědomil/a, jaké kroky můžete udělat dál.

Nabízíme rozhovor po telefonu, Skypu či na chatu. Podpořit Vás můžeme i odpovědí na e-mail s odkazem, kde hledat pomoc. Pro osobní setkání můžete přijít do naší poradny v Brně.

Dětem a mladým lidem jsme také k dispozici v rámci poradny na Alík.cz, kde si dotazy a naše odpovědi mohou všichni přečíst a čerpat tak informace, náhledy i možnosti pomoci skrze příběhy druhých.

NA SVÉ TRÁPENÍ NEMUSÍTE BÝT SAMI, SPOJTE SE  S NÁMI, SPOJTE SE S MODROU…

Naše služby však nejsou jediné, které Vám mohou pomoci v obtížných situacích. V této sekci – Pomoc v krizi – Vám postupně budeme představovat další možnosti pomoci.

Aktuality

Časté dotazy

Modrá linko, co musím o sobě všechno říct?

Ohledně podání informací – je to zcela na Vás, co budete chtít prozradit. My jsme vázáni mlčenlivostí.

 

Někdy se doptáváme na určité  jednotlivosti Vašeho případu, a to proto, abychom byli schopni lépe reagovat či poskytnout adekvátní informace. Vy samozřejmě nemusíte sdělovat žádné osobní údaje a zůstat tak v naprosté anonymitě. Tuto skutečnost můžete zajistit i tím,že si skryjete číslo, popř. vytvoříte novou emailovou adresu, kde nebude obsaženo vaše jméno.

Kdo může volat?

Volat může kdokoli, kdo se nachází v obtížné situaci a chce pomoci.

 

Kontakty
Ředitelka 776 295 769
Zástupce 608 851 283
manager(zavináč)modralinka.cz
vzdelavani(zavináč)modralinka.cz
Kontakty
Ředitelka 776 295 769
Zástupce 608 851 283
manager(zavináč)modralinka.cz
vzdelavani(zavináč)modralinka.cz
Podpořte
nás
Děkujeme za podporu:
Podporují nás: