Přijďte za námi do poradny, když potřebujete pomoc v náročných chvílích

Pro překlenutí těžké životní situace - vyslechneme, podpoříme, poradíme. Poradna slouží pro všechny bez rozdílu věku či témat, tedy i pro děti i dospívající.

Co je důležité vědět

Poradna vznikla jako doplnění k naší lince důvěry. Proč? Protože jsme vnímali, že mnohdy dlouho trvá, než člověk nalezne terapeutickou podporu, kterou potřebuje. Vnímáme naši poradnu jako přemostění od první pomoci a podpory linky důvěry k dlouhodobé terapeutické pomoci.

V osobní poradně je vítán každý, kdo potřebuje pomoci se svým trápením.

I.

Domluvte si úvodní schůzku

Zarezervujte si první návštěvu v systému (růžové tlačítko “objednejte se”). Na setkání budete pozváni k pracovníkovi, který bude mít časové možnosti. Ale pokud uvedete i důvod návštěvy, budeme se snažit vybrat Vám pracovníka, který s danou problematikou nejvíce pracuje.

II.

Přijďte do Osobní poradny

Na prvním setkání se dozvíte základní informace o možnostech spolupráce, dojde k vzájemnému seznámení se a domluvě na tom, co byste nejvíce potřebovali. Délka setkání je 50 minut. Osobní poradna Vám nabízí až 6 bezplatných setkání.

Jestliže se nemůžete na smluvené setkání dostavit, co nejdříve stornujte svou rezervaci, případně napište email na objednani.poradna@modralinka.cz. Pokud se na domluvené setkání bez omluvy nedostavíte a ani následně nedáte vědět (v případě, že nebylo ve Vašich možnostech ozvat se před setkáním), má pracovník právo Vaši další rezervaci odmítnout. Vámi rezervovaný termín znamená, že zde na Vás pracovník čeká a má na Vás vyhrazen prostor, který už nemůže být využit jiným klientem.

III.

Pokračování/ukončení spolupráce

Je možné kdykoliv setkání ukončit, skončit po prvním setkání, ale také se domluvit další sezení. Pokud se s pracovníkem domluvíte na pokračování nad rámec šesti bezplatných setkání, jedná se pak o placenou službu.

Kontakt na osobní poradnu

Modra Linka Ilustrace Web Mapa
Kdy a kde můžu navštívit osobní poradnu

Pro Vaše jednodušší objednávání do Osobní poradny využíváme od 3.7. rezervační systém Reenio.

Objednejte se po kliknutí na růžové tlačítko níže.

Anenská 10 - 2. patro vlevo, 602 00 Brno
Jak se objednat

1. Klikněte na růžové políčko “Objednejte se” a dostanete se na přehled volných termínů. Nabízené termíny poznáte tak, že jsou vyznačeny tučně. Když na konkrétní datum kliknete, objeví se Vám níže zeleně vyznačené časy, ze kterých můžete vybírat (pokud je daný čas označen červeně, termín je již obsazen). Rezervujte si vždy jen jeden termín (bez ohledu na to, na kolik setkání chcete přijít). Na dalších setkáních se již domluvíte s pracovníkem Osobní poradny.
2. Označte Vámi vybraný čas. Rozevře se Vám Vaše rezervace.
3. Vyplňte údaje označené hvězdičkou. Protože je Osobní poradna anonymní, místo jména a příjmení můžete vyplnit přezdívku. Emailová adresa slouží k tomu, aby Vám na ni následně přišlo potvrzení rezervace. Pokud uvedete i důvod návštěvy, budeme se snažit vybrat Vám pracovníka, který s danou problematikou nejvíce pracuje.
4. Po vyplnění stačí označit zelené políčko “Rezervovat” a vše je hotovo.

O osobní poradně

Mediace

Co je důležité vědět

Než Osobní poradnu navštívíte, podívejte se na pravidla služby.

Často kladené dotazy

Modra Linka Ilustrace Web Faq

Vybrané články

Počet sebevražd i letos stoupá

V neděli 10. září je Mezinárodní den prevence sebevražd. Přestože v posledních padesáti letech má u nás počet sebevražd klesající tendenci, vloni počet stoupl a letos je skóre ještě horší.

Číst více

Hledáme kolegy

Poskytujeme registrovanou sociální službu telefonickou krizovou pomoc dle zákona 108/2006 Sb., v nepřetržitém provozu a hledáme do našeho týmu kolegu/kolegyni.

Číst více

Mediace pro partnerství

Videopozvánka na on-line seminář na téma mediace v partnerských vztazích.

Číst více