Přijďte za námi do poradny, když potřebujete pomoc v náročných chvílích

Pro překlenutí těžké životní situace - vyslechneme, podpoříme, poradíme. Poradna slouží pro všechny bez rozdílu věku či témat, tedy i pro děti i dospívající.

Kontakt na osobní poradnu

Modra Linka Ilustrace Web Email
E-mail pro objednání

Schůzku si můžete domluvit prostřednictvím kontaktního formuláře nebo pomocí e-mailu

Modra Linka Ilustrace Web Mapa
Kdy a kde můžu navštívit osobní poradnu
Nově nabízíme další termíny, které najdete při kliknutí na PŘEHLED VOLNÝCH TERMÍNŮ;

Anenská 10 - 3. patro vlevo, 602 00 Brno

Objednejte se

Formulář slouží k objednání se do poradny, termíny naleznete v kalendáři přístupném na odkaze výše.

Abychom Vám mohli potvrdit vybraný termín nebo navrhnout jiný, je nutné, aby jste vyplnili kontaktní e-mail - během nejbližších dnů po odeslání Vám od nás přijde zpráva (prosíme o kontrolu spamu - je možné, že se naše odpověď ocitne právě tam). Do zprávy stačí napsat návrh termínu, případně obtíž, kterou potřebujete řešit.

Jak to funguje

Poradna vznikla jako doplnění k naší lince důvěry. Proč? Protože jsme vnímali, že mnohdy dlouho trvá, než člověk nalezne terapeutickou podporu, kterou potřebuje. Vnímáme naši poradnu jako přemostění od první pomoci a podpory linky důvěry k dlouhodobé terapeutické pomoci.

I.

Domluvte si úvodní schůzku

Do poradny se objednejte e-mailem: objednani.poradna@modralinka.cz. Nebo přímo zde na stránkách pomocí kontaktního formuláře. Objednání do poradny je nutné, aby pro Vás naši pracovníci měli čas, který potřebujete.

II.

Délka jednoho sezení

je 50 minut. Těchto setkání může být max. 6. A to proto, abychom zůstali jako přemostění k dlouhodobé terapeutické práci.

III.

Ukončení služby

Klient může službu ukončit dle svého rozhodnutí. Pokud chce pokračovat i po šestém setkání, služba je zpoplatněna.

O osobní poradně

Modra Linka Ilustrace Web Jakykoliv Problem
Přijít může dítě i dospělý

Můžete za námi přijít s jakýmkoli problémem

Společně budeme hledat možnosti pomoci a pro vás účinnou úlevu. Obtížné životní situace se mohou týkat nejrůznějších oblastí.

Osobni Poradna

Problémy sám se sebou

Někdy má člověk pocit, že svůj život nezvládá, že se mu nedaří. Nebuďte na tyto situace sami, zasloužíte si podporu.

Modra Linka Ilustrace Web Zlomene Srdce

Mezilidské vztahy

Asi nejčastější témata pocházejí z oblasti vztahů. Děti vůči rodičům, rodiče navzájem či vůči dětem. Vrstevnické či mezigenerační vztahy.

Modra Linka Ilustrace Web Ziletka

Sebepoškozování

Bohužel není neobvyklé, že si lidé ve svém životě ubližují, nemusí to být zrovna žiletkou, ale jde například o navazování nevhodných vztahů, špatného životního stylu, problémy s jídlem či závislostmi. I s těmito těžkostmi můžete přijít do naší poradny.

Modra Linka Ilustrace Web Anonymita

Dbáme na anonymitu a diskrétnost

Osobní poradna dodržuje základní standardy a pravidla práce s klientem.

Když nebudete chtít, nemusíte prozrazovat své jméno a můžete zůstat v anonymitě.

Modra Linka Ilustrace Web Podpora Modre Linky

Naše služba je bezplatná

Jedná se o dobrovolnickou aktivitu naší organizace, poskytujeme až šest sezení bezplatně. Proto budeme rádi, pokud nás budete moci podpořit.

Často kladené dotazy

Modra Linka Ilustrace Web Faq

Vybrané články

JEN a JENOM

Dobrý den z Modré linky, dnes v naší abecedě máme písmeno J a k němu jsme vybrali zdánlivě nepatrné slůvko "JEN" nebo "JENOM". Pojďte se podívat, jak jej na Modré lince chápeme.

Číst více

CHAT

CH jako CHAT. Jedna z možností, jak nás kontaktovat. Vidíme velký zájem o chat a budeme se snažit nabídnout více hodin. Nyní přinášíme nahlédnutí na to, jak chat může vypadat a jaké má výhody a nevýhody. Pokud čekáte dlouho ve frontě na chat, zkuste využít i naše telefonní čísla, aby se Vám dostala podpora a pomoc, kterou potřebujete.

Číst více

INDIVIDUÁLNĚ

Pokračujeme v naší modrolinkovské abecedě a dnes je na pořadu dne písmeno I. A k tomu nás napadá slovo INDIVIDUÁLNĚ. Podívejte jak ho na Modré lince chápeme, a budete-li potřebovat zavolejte či napište, a uvidíte sami. Modrá linka

Číst více